Hill Street Grocer logo

Devonport

Change Store

Specials

save
25c
Westhaven Creamy Youghurt Boysenberry 200g
was $2.50 $2.25 each $1.13 per 100g
save
25c
Westhaven Creamy Yoghurt Natural 200g
was $2.50 $2.25 each $1.13 per 100g
save
$1.51
Western Star Spreadable Supersoft 500g
was $7.50 $5.99 each $1.20 per 100g
save
$1.51
Western Star Spreadable Original 500g
was $7.50 $5.99 each $1.20 per 100g
save
96c
Weis Bars Mango 4pk
was $10.45 $9.49 each $3.39 per 100ml
save
96c
Weis Bars Macadamia Mango/​Crm 4pk
was $10.45 $9.49 each $3.39 per 100ml
save
96c
Weis Bars Fruito 280ml 4pk
was $10.45 $9.49 each $3.39 per 100ml
save
75c
Wattle Valley Soft Wrap Wholegrain 344gm
was $5.25 $4.50 each $1.31 per 100g
save
$1.31
Wattle Valley Chunky Dip Roasted Pumpkin Cashew & Parmesan 150g
was $5.30 $3.99 each $2.66 per 100g
save
$1.31
Wattle Valley Chunky Dip Chilli Red Cashew & Parmesan 150g
was $5.30 $3.99 each $2.66 per 100g
save
$1.31
Wattle Valley Chunky Dip Beetroot Cashew & Parmesan 150g
was $5.30 $3.99 each $2.66 per 100g
save
$1.31
Wattle Valley Chunky Dip Basil Cashew & Parmesan 150g
was $5.30 $3.99 each $2.66 per 100g
save
$1.31
Wattle Valley Chunky Dip Baby Spinach Cashew & Parmesan 150g
was $5.30 $3.99 each $2.66 per 100g
save
96c
Wattle Valley Belgian Waffles 275g
was $5.75 $4.79 each $1.74 per 100g
save
40c
Watermelon Whole Kg
was $2.30 $1.90 per kg
save
60c
Watermelon Pieces
was $2.50 per kg $3.80 kg (approx.) $1.90 per kg
save
$1.05
Washed Potatoes (​Loose)
was $3.95 $2.90 per kg
Wai Wai Rice Vermicelli 200gm
was $2.25 $1.10 each $0.55 per 100g
save
75c
W/​Valley Soft Wrap Orig 344gm
was $5.25 $4.50 each $1.31 per 100g
save
$1.81
W/​Val Mascapone 250gm
was $9.50 $7.69 each $3.08 per 100g
W/​Val Delish Bby Beet&​Feta Dip 200g
was $4.70 $4.25 each $2.13 per 100g
save
$1.31
W/​Sister V/​Bean Rice Pudd 2pk 170gm
was $4.80 $3.49 each $1.03 per 100g
save
$1.31
W/​S V/​Bean Creme Caramel 2pk 150gm
was $4.80 $3.49 each $1.16 per 100g
save
$1.20
Organic
W/​Nectar Org Ironbark Sqze 375g
was $11.89 $10.69 each $2.85 per 100g
save
$1.22
Organic
W/​Nectar Org Aus Honey Sqze 375g
was $11.51 $10.29 each $2.74 per 100g
save
$1.17
Organic
W/​Nectar Org Aus Honey Jar 350g
was $10.36 $9.19 each $2.63 per 100g
save
95c
W/​Nectar Aus Honey Squeeze 375g
was $8.94 $7.99 each $2.13 per 100g
save
$2.00
W/​Nectar Aus Honey Pail 1kg
was $18.19 $16.19 each $1.62 per 100g
save
15c
W/​King B/​Room Gel Lem 750ml
was $4.30 $4.15 each $0.55 per 100ml
save
10c
W/​Haven Haloumi 180gm
was $5.65 $5.55 each $30.83 per kg
save
25c
W/​Haven Creamy Yog Raspberry 200gm
was $2.50 $2.25 each $1.13 per 100g
save
14c
Viva Select A Size Paper Towel 2pk
was $4.99 $4.85 each $2.69 per 100 units
save
$4.66
Vittoria Ital Bln Coff Beans 1kg
was $24.65 $19.99 each $2.00 per 100g
save
$1.00
Vittoria Alu Latte Comp Caps 10pk
was $6.95 $5.95 each $11.44 per 100g
save
$1.00
Vittoria Alu Decaf Comp Caps 10pk
was $6.95 $5.95 each $11.44 per 100g
save
14c
Vitasoy So Milky Esl Reg 1lt
was $3.29 $3.15 each $3.15 per litre
save
$1.00
Violet Crumble 50gm
was $2.50 $1.50 each $3.00 per 100g
save
$1.30
Vegeta Tex Mex With Beans/​Corn 400gm
was $4.99 $3.69 each $0.92 per 100g
save
$2.16
Vaseline B/​Lotion Dry 225ml
was $6.65 $4.49 each $2.00 per 100ml
save
$2.16
Vaseline B/​Lotion Cocoa 225ml
was $6.65 $4.49 each $2.00 per 100ml
save
36c
Vaalia L/​Fat French Vanilla 4pk
was $6.35 $5.99 each $1.00 per 100g
save
$1.26
V Refresh Pineapple Watermelon 500ml
was $5.25 $3.99 each $7.98 per litre
save
$1.26
V Refresh Green Apple Lemonade 500ml
was $5.25 $3.99 each $7.98 per litre
save
21c
Unicorn Camembert Lac/​Fr 125gm
was $6.20 $5.99 each $47.92 per kg
save
$1.96
Uncle Tobys Sachets Creamy Vanilla 10pk
was $6.95 $4.99 each $1.43 per 100g
save
74c
Uncle Tobys Oats Traditional 1 Kg
was $7.59 $6.85 each $0.69 per 100g
save
74c
Uncle Tobys Oats Quick 1 Kg
was $7.59 $6.85 each $0.69 per 100g
save
$1.01
Uncle Tobys Groovy Grape Roll Up 94gm
was $5.50 $4.49 each $4.78 per 100g
  1. When you've added something, it will appear here. To see everything in your trolley, use the Review Order & Checkout button.

    Item Cost
  2. Choose Delivery or Pickup